Людей із зони вибухів під Ічнею евакуювали бронетехнікою

Людей із зони вибухів під Ічнею евакуювали бронетехнікою

Укрінформ
Нацгвардія для евакуації людей із зони вибухів артскладів в Ічні застосовувала бронетехніку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Понад 100 гвардійців забезпечують режимні заходи та допомагають на бронетехніці евакуювати населення в районі вибухів арсеналів з боєприпасами на Чернігівщині у взаємодії з іншими структурними підрозділами МВС", - зазначається в повідомленні.

У прес-службі також нагадали, що військовослужбовці Північного оперативно-територіальне об'єднання Нацгвардії патрулюють з відповідною технікою у населених пунктах небезпечної зони з метою недопущення мародерства та крадіжок. Станом на 14:00 скоєння подібних злочинів не допущено.

Читайте також: На палаючі склади під Ічнею скинули 40 тонн води

Як повідомляв Укрінформ, в ніч на 9 жовтня на території військового складу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Із 16-кілометрової зони можливого ураження (м. Ічня та 30 прилеглих населених пунктів) евакуйовано понад 12,5 тисяч осіб. З Ічнянської центральної районної лікарні евакуйовано 163 хворих до лікувального закладу смт Парафіївка.

В 11 пунктах прийому евакуйованих громадян організовано гаряче харчування, надається медична та психологічна допомога.

Для попередження надзвичайних ситуацій 11 населених пунктів відключено від газопостачання та 7 - від електропостачання. Тимчасово припинено рух потягів через станцію Ічня. Спрямовано автомобільний транспорт в об'їзд зони надзвичайної ситуації, закрито повітряний простір у радіусі 30 км.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-