У Харкові учасники економічного форуму відвідали Слобожанський ярмарок

У Харкові учасники економічного форуму відвідали Слобожанський ярмарок

Фото
704
Ukrinform
Учасники Х Міжнародного економічного форуму у Харкові відвідали  Слобожанський ярмарок, де представлено понад дві тисячі видів товарів від 700 підприємств.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми з вами підбиваємо символічні підсумки збору врожаю. Тут представлені 700 підприємств, 2,5 тисячі видів товарів. Ціни - від виробника. Гарний настрій, яскраві експозиції, велика кількість людей... Впевнена, що разом, об’єднуючи зусилля, ми зможемо зробити нашу Слобожанщину сильним, міцним краєм, що розвивається», - сказала голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

За її словами, цей ярмарок традиційно став продовженням Міжнародного економічного форуму. "Цього року захід відвідали 35 міжнародних делегацій та 18 Надзвичайних і Повноважних Послів. Одним із результатів форуму стало залучення близько 6 млрд грн в економіку Харківщини", - зауважила голова ОДА.

У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук від імені міжнародних учасників ярмарку висловив запевнення у зацікавленості Харківщиною - аграрною, промисловою, туристичною.

«Вчора я був на підприємстві «ФЕД». Там відбувається все – від науково-дослідної роботи над нанотехнологіями до виробництва високоточних запчастин для авіаконструкцій. Ми бачили тестування комплектуючих, які можуть опинитися в Канаді. Потенціал тут є», - зазначив дипломат.

Потенціал Харківщини та її значення для розвитку всієї України відзначила й представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

Читайте також: Порошенко закликав українців купувати продукцію під брендом “Армія”

«Вчора на Харківщину приїжджав Президент України Петро Порошенко. Він покладає надзвичайно серйозні надії на Харківську область, вірить у неї та любить її. Він завжди відзначає, що Харківщина – це край наукової думки, студентства, машинобудування, промислового потенціалу. І якщо вийде на Харківщині розбудувати нашу Україну, значить, вийде й по всій Україні», - підкреслила вона.

Товаровиробники з усіх районів Харківщини та інших областей представляють на ярмарку свою продукцію за цінами, що на 30 процентів нижчі за ринкові. На ярмарку також працюють різні розважальні локації та виставкові павільйони районів області.

Великий Слобожанський ярмарок у Харкові / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>