Порошенко нагородив юних футболістів на Харківщині

Порошенко нагородив юних футболістів на Харківщині

Фото
1789
Ukrinform
Під час робочої поїздки на Харківщину Президент Петро Порошенко відвідав місто Дергачі, де реконструйовано стадіон "Авангард", який знаходився у приватній власності. Стадіон був відновлений завдяки об'єднанню зусиль Президента, голови Харківської ОДА та приватного бізнесу.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Дуже добре, що відгукнулись, що інтереси громади не залишаються без реакції. Що влада сьогодні повернута обличчям до громади і що діти мають можливості тут проводити такі фантастичні турніри. І не лише діти», - сказав Порошенко та додав, що на новому стадіоні мають можливість займатись і ветерани АТО.

Президент відвідав реконструйований стадіон «Авангард» на Харківщині / Фото: Лазаренко Микола

Президент зазначив, що лише за один рік коштом обласного, міського та районного бюджетів було проведено капітальний ремонт «Авангарду».

Порошенко також розповів, що завдяки президентській реформі децентралізації місцева влада отримала можливість для реалізації таких проектів як будівництво або реконструкція стадіонів, будівництво та відновлення доріг, шкіл, дитячих садків та інших соціальних об’єктів.

Читайте також: Президент ознайомився із перебігом реконструкції філармонії у Харкові

Також глава держави привітав юних футболістів – учасників Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок Президента України – 2018 року» та вручив нагороди призерам.

«Вітаю Дергачі з новим стадіоном, вітаю громаду. Вітаю футболістів і зичу їм майбутніх перемог не лише на Кубку Президента, а впевнений й будемо перемагати на європейських кубках», - сказав Порошенко.

Він висловив переконання, що юні футболісти-учасники нинішнього турніру, коли-небудь зможуть підняти український прапор і на Чемпіонаті світу з футболу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>