На Луганщині відкрили надсучасний діагностичний кабінет

На Луганщині відкрили надсучасний діагностичний кабінет

Укрінформ
У Попаснянській районній центральній лікарні почав працювати надсучасний діагностичний кабінет з новим цифровим обладнанням, вартість якого склала майже 6,5 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«Придбано обладнання за кошти обласного бюджету. У кабінеті заходиться нова цифрова рентгенівська система та надсучасний цифровий флюорограф. Робота нової апаратури нічим не відрізняється від процедури отримання знімка на плівковому апараті. Разом з тим, зображення на цифровому апараті практично миттєво з’являється на екрані монітора. Використання цифрової камери або напівпровідникового лінійного детектора дозволяє значно зменшити радіаційне навантаження на пацієнта, а застосування сучасних технологій зменшує радіаційне навантаження на персонал», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нову систему медичної евакуації з передової створюють у ЗСУ

Для ефективної і комфортної роботи робочі місця лікаря-рентгенолога та рентген-лаборанта укомплектовані сучасними комп’ютерами і професійними моніторами.

Крім того, Попаснянська райдержадміністрація виділила близько 300 тис. гривень для проведення ремонтних робіт з додержанням усіх спеціалізованих технологій.

Районна лікарня в Попасній розміщена неподалік від лінії розмежування і в минулі роки її неодноразово обстрілювали бойовики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-