На Львівщині ввели мораторій на російськомовний контент

На Львівщині ввели мораторій на російськомовний контент

Укрінформ
Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівщини встановила своїм рішенням сесія облради. 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Депутати доручили облдержадміністрації створити міжвідомчу робочу групу за участю громадськості, правоохоронних органів та райадміністрацій для проведення систематичної роз`яснювальної роботи щодо причин і мети запровадження мораторію”,- зазначила речниця облради Уляна Лаврик.

За її словами, органам місцевої влади рекомендовано ухвалити аналогічні рішення  для захисту своїх територій від російськомовного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Сесія також доручила виконавчому апарату облради напрацювати звернення до Верховної Ради щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів України щодо публічного відтворення аудіовізуальних творів мовою держави-агресора.

Читайте також: Порошенко: Українці не будуть питати дозволу Путіна йти в Європу

Мотивацією для прийняття відповідного рішення стало прагнення захистити національний інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, а також численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій.

Як повідомляв Укрінформ, свого часу рішення щодо заборони російських пісень та виступів співаків із північної сусідки приймала міська ради Львова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-