У Миколаєві оштрафували на 12 мільйонів міського перевізника

У Миколаєві оштрафували на 12 мільйонів міського перевізника

Укрінформ
Миколаївське підприємство, яке займається перевезенням пасажирів, оштрафували майже на 12 млн грн за те, що його 105 працівників не мали офіційного працевлаштування.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в управлінні Держпраці у Миколаївській області.

«За результатами інспекційного відвідування товариства, що надає послуги з пасажирських автоперевезень за міськими маршрутами, інспекторами праці встановлено факт допуску 105 працівників до роботи без оформлення трудових відносин. З них 104 працівники виконували обов’язки водіїв та 1 -  диспетчера. Так, наприклад, згідно з поясненням одного з водіїв, він працював за таких умов близько 10 років. Уповноваженою особою управління Держпраці у Миколаївській області на товариство накладено штрафні санкції на суму 11 млн 727,5 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, водії розпочинали свій робочий день з передрейсових медичних оглядів та технічного огляду транспортного засобу, працювали згідно з режимом робочого часу та графіків обслуговування автобусних маршрутів, визначених товариством. Розпорядження та контроль за виконанням роботи здійснювало керівництво автоперевізника.

Читайте також: В Україні щонайменше 50% автобусних перевезень є нелегальними - Омелян

Як повідомляв Укрінформ, два тижні тому інше миколаївське підприємство, яке займається перевезенням пасажирів, оштрафували більш як на 7,5 млн грн за те, що його водії не мали офіційного оформлення працевлаштування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-