У Львові розпочався міжнародний форум, присвячений

У Львові розпочався міжнародний форум, присвячений "розумним містам"

Укрінформ
У Львові розпочався дводенний міжнародний Forum 451°E, присвячений темі "розумного міста" (Smart City) та електронного врядування.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Рік за роком ми бачимо розвиток інновацій, ми бачимо, як росте ІТ-спільнота Львова, ми бачимо, як відкриваються нові факультети в університетах, ми бачимо, як змінюється інфраструктура. Тобто, вплив ІТ відчутний усюди і усім. Ми дуже раді, що нам, Львівській міській раді, пощастило мати в нашій праці таких хороших, якісних і надійних партнерів. Адже сьогодні ви бачите перед собою людей, які впроваджують інновації не тільки у Львові, не тільки в Україні, але і в цілому світі. Тому дуже добре, що на рівні впровадження інновацій Львів знаходиться на мапі світу", — зазначила начальник управління ІТ Львівської міськради Марта Романяк.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко наголосив, що понад 60% людей щоденно використовують ті чи інші онлайн-технології. На форумі буде презентовано першу частину проекту щодо «Кабінету мешканця», який покликаний зменшити кількість кроків, які необхідно зробити, щоб отримати, наприклад, потрібний документ.

Крім того, підкреслив Москаленко, Львів стоїть на порозі впровадження транспортного електронного квитка, тому що найчастіша послуга, якою користуються городяни — це транспорт. Місто є мобільним, і з його 800-тисячного населення 150 тис. складає молодь.

Читайте також: Підписали меморандум про впровадження технологій Smart City в містах України

Як зазначили в міськраді, Forum 451°E — це 2 дні, 4 теми, 11 міст, 13 іноземних спікерів та 250 учасників. Говоритимуть про Smart Governance, Smart Economy, Smart People та Smart Living. Мета форуму — ознайомитися з досвідом впровадження Smart City в Нідерландах, Австрії, Іспанії, Ізраїлі, Польщі, Німеччині, Австралії, США та почати напрацьовувати концепцію Lviv Smart City.

Серед учасників форуму - державні посадовці, відповідальні за розвиток е-врядування в Україні; представники організацій-лідерів з розвитку е-врядування в Україні; міські голови та представники профільних асоціацій; представники ОТГ; представники фондів та донорських організацій, які зацікавлені в розвитку е-демократії та е-врядування; представники громадських організацій; студенти, які навчаються за напрямками «Державне управління» або «Smart city».

На другий день форуму заплановано воркшоп на тему «Створення концепції Smart City у власному місті», учасниками якого будуть іноземні та українські експерти, представники громадських організацій, громадські активісти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-