Пропускний пункт

Пропускний пункт "Мілове" на кордоні з РФ перенесли на українську сторону

Укрінформ
Український пункт пропуску «Мілове» на українсько-російському кордоні у Луганській області перенесено з російської на українську сторону.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"З 8 години сьогодні український пункт пропуску «Мілове» розпочав пропуск осіб на новій локації", - повідомив він.

За словами Слободяна, впродовж тривалого часу український пункт пропуску «Мілове» на Луганщині функціонував на російському боці вулиці Дружби Народів, посередині якої і проходить лінія державного кордону у Міловому. Однак після того, як Російська Федерація розпочала інженерні роботи на своєму боці дороги, створилися передумови до провокацій проти наших прикордонників і навіть можливого захоплення їх у заручники. 

Тому керівництво Державної прикордонної служби України прийняло рішення про перенесення пункту пропуску на український бік в терміновому порядку. Нині ці роботи завершено і цей міждержавний пункт пропуску розпочав своє функціонування на новому місці. 

"Хоча Держприкордонслужба впродовж останніх років і неодноразово підіймала питання необхідності такого кроку, її ініціативи не мали практичного продовження. Однак відтепер передумов для виникнення провокаційних ситуацій значно менше і, відповідно, українська сторона може повною мірою гарантувати безпеку громадян під час перетину кордону", - наголосив Слободян.

Читайте також: Слободян підтвердив затримання ФСБ українських рибалок

Як повідомлялося, кордон між Україною і РФ у Міловому  проходить по вулиці Дружби Народів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-