На Закарпатті відновлять українсько-польські Дні добросусідства

На Закарпатті відновлять українсько-польські Дні добросусідства

Укрінформ
На українсько-польському кордоні в межах Закарпаття та Підкарпатського воєводства 14-15 вересня відбудуться Дні добросусідства України та Польщі.

Свято відбудеться на Закарпатті вперше з 2002 року, повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

“14-15 вересня на українсько-польському кордоні в межах Закарпаття та Підкарпатського воєводства відбудуться Дні добросусідства України та Польщі. Свято за участі представників органів влади прикордонних регіонів, дипломатичних та консульських установ, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служб відбудеться на Закарпатті вперше з 2002 року. Передували цьому спільні домовленості з Підкарпатським воєводством Республіки Польща”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Варшаві активісти прийшли на нараду ОБСЄ у футболках з написом #SaveOlegSentsov

Зазначається, що 14 вересня польська сторона прийматиме офіційну делегацію від Закарпатської області. У с. Лютовиська (Підкарпатське воєводство) відбудеться міжнародна конференція «Карпатські дні добросусідства – зустріч на кордоні». У рамках заходу передбачено проведення двох панельних дискусій з питань збільшення доступності Карпат та поглиблення міжнародного співробітництва за програмою «Польща – Білорусь – Україна».

У суботу, 15 вересня, на українському боці учасники презентують соціально-економічний, культурний та туристичний потенціал регіонів. Програмою передбачені підписання важливих двосторонніх документів - Програми спільних дій між Закарпатською обласною державною адміністрацією (Україна) та Підкарпатським воєводством (Республіка Польща), грантового контракту у галузі охорони здоров’я.

Метою українсько-польського Дня добросусідства є розвиток транскордонного співробітництва та євроінтеграції, створення простору для налагодження співпраці між громадами та зростання ділової активності прикордонних регіонів.

Як інформують в Закарпатській ОДА, початок офіційної частини свята 15 вересня о 13:00. Локація: територія тимчасового переходу поза пунктом пропуску в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-