У місії ЄС назвали Львівщину одним із найстабільніших регіонів України

У місії ЄС назвали Львівщину одним із найстабільніших регіонів України

Укрінформ
Новий координатор регіонального представництва Консультативної місії ЄC у Львові Ролф ван Уйє вважає Львівщину одним з найстабільніших у політичному сенсі регіонів країни.

Про це він сказав на зустрічі з очільником виконавчої влади області Олегом Синюткою, повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

«Львівщина – один із найстабільніших у політичному сенсі регіон. Наша робота тут сфокусована, перш за все, на дорадчій місії та наданні консультацій. Тісна співпраця поліції та представників громадськості – це внесок у забезпечення безпеки в регіоні. Ми уже спостерігаємо певну налагоджену діяльність, зокрема, у питанні дорожньої безпеки», – зазначив Ролф ван Уйє, якого сьогодні представив голова КМЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас.

Він наголосив, що для підвищення рівня співпраці силовиків і суспільства варто залучати громадських активістів на вищий рівень, наприклад, до координаційної ради з питань безпеки.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав Ролфа ван Уйє з новим призначенням та висловив впевненість у продовженні ефективного співробітництва з регіональним представництвом КМЄС у Львові.

«Необхідність взаємодії між поліцією та представниками громадських організацій важко переоцінити. Коли питання безпеки стає справою не лише правоохоронних органів, а й усієї громади – це шлях до успіху будь-якої справи», - зазначив Синютка.

Читайте також: У Львові за тиждень запрацює туристична картка

Окрім того, сторони зійшлися на думці про необхідність проведення тренінгів та семінарів для представників правоохоронних органів, прокуратури та суддівської гілки влади.

Консультативна місія ЄC (EUAM Ukraine) почала працювати в Україні наприкінці 2014 року і покликана сприяти реформуванню сектору цивільної безпеки України, до якого належать поліція, прикордонники, спецслужби, пенітенціарна система та система юстиції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-