Одеська влада підтримує проекти з увічнення пам’яті жертв Голокосту та Голодомору

Одеська влада підтримує проекти з увічнення пам’яті жертв Голокосту та Голодомору

Укрінформ
Активісти американської Асамблеї миру, що зацікавлені у створенні в Одесі музею Голокосту, провели зустріч з головою Одеської ОДА Максимом Степановим, обговорюючи перспективи співпраці задля реалізації історичних проектів.

Степанов висловився за всебічну підтримку проектів з увічнення пам’яті жертв Голокосту та Голодомору, повідомляє прес-служба ОДА.

"Висловлюю вдячність за вашу роботу, спрямовану на те, аби людство пам’ятало про страшні трагедії — Голокост та Голодомор. Надзвичайно важливо розповідати про окремі вчинки тих, хто рятував інших, ризикуючи власним життям. Підтримую ці ініціативи та готовий допомагати у всьому, що від мене залежить", - зазначив очільник ОДА під час зустрічі з делегацією, очолюваною директором відділу Голокосту Асамблеї миру Самуїлом Биковим.

Зі свого боку Биков зауважив, що "ми підіймаємо прапор миролюбства, гідності та пам’яті. Сподіваємося, що ви і надалі будете підтримувати наші ініціативи".

Читайте також: 85-ті роковини Голодомору: інтерактивну мапу світу виклали у мережі

Як відомо, в роки минулої війни нацистські окупанти знищили на території Одещини близько третини єврейського населення, а також завдали незліченних жертв представникам інших народів. Щоб віддати данину шани, представники відділу Голокосту Асамблеї миру США мають намір створити музей Голокосту, впорядкувати Прохорівський сквер в Одесі та спорудити там новий пам’ятник.

Фото: oda.odessa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-