Поліцейські Донеччини обстежують школи перед початком навчального року

Поліцейські Донеччини обстежують школи перед початком навчального року

Фото
Укрінформ
У Донецькій області поліцейські обстежують школи перед початком навчального року, особливу увагу приділятимуть школам на лінії розмежування.

Про це повідомили в поліції Донецької області.

"На Донеччині поліцейські обстежують школи перед початком навчального року... Особлива увага – школам на лінії розмежування. Таких у прифронтовому регіоні 54", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що перевіряють навчальні заклади на відсутність вибухових та інших небезпечних предметів. Вибухотехніки ретельно оглядають класи, підвали, горища, спортивні майданчики та пришкільну територію. Після обстеження поліція бере школи під охорону.

Поліцейські також проінструктували педагогів щодо безпеки у школі, нагадавши алгоритм дій під час виявлення школярами незнайомого предмету та правила евакуації.

Читайте також: Першачки Донеччини будуть навчатися українською

В окремих школах свято першого дзвоника почнеться завтра, 1 вересня, а в інших урочистості пройдуть 3 вересня, у понеділок.

Поліцейські Донеччини обстежують школи перед початком навчального року

В ці дні у кожній школі Донеччини чергуватимуть патрулі поліції, а на святкові заходи завітають керівники відділів та відділень, які привітають дітей з початком навчального року.

На Донеччині працюють 522 шкіл. Цього року за парти сядуть більше ніж для 160 тисяч дітей, до перших класів прийде 17,8 тисячі учнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-