"Шторм 2018": ВМС України провели бойові стрільби

Фото
Укрінформ
Корабельні та катерні тактичні групи ВМС України виконали бойові стрільби по морським, повітряним і береговим цілям у рамках командно-штабного навчання "Шторм 2018".

Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗСУ.

"Корабельні та катерні тактичні групи Військово-Морських Сил ЗСУ виконали бойові стрільби по морських, повітряних і берегових цілях, провели мінно-загороджувальні та пошуково-рятувальні дії, охорону та оборону пунктів базування. Українські морські піхотинці здійснили висадку морського тактичного десанту, провели протидесантні дії у визначених районах", - йдеться у повідомленні.

Задіяна в навчанні від українських ВМС та інших видів ЗСУ авіація, окрім підтримки підрозділів, здійснювала повітряну розвідку, польоти на пошук та знищення об’єктів, відбивала удари засобів повітряного нападу противника. Підрозділи інших військових формувань забезпечили посилення ділянок державного кордону, охорону автомобільних мостів та виконали інші завдання за призначенням.

Командно-штабні навчання "Шторм 2018" / Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Читайте також: У Грузії за участю 10 країн пройдуть військові навчання Agile Spirit 2018

Як повідомлялося, раніше командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко повідомив, що українські ВМС найближчим часом посилять захист Азовського моря.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-