У Чернівцях подорожчав проїзд у маршрутках

У Чернівцях подорожчав проїзд у маршрутках

Укрінформ
У маршрутках Чернівців підвищили тариф на проїзд із чотирьох до п'яти гривень. 

Відповідне рішення щойно прийняли на засіданні виконавчого комітету міськради, за яке проголосували 8 із 10 членів виконкому, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Тимчасово встановити з 01.09.2018 р. до 31.12.2018 р. (включно)тариф на послуги перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування в Чернівцях за 1 поїздку у розмірі 5,00 грн в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі», – йдеться у прийнятому рішенні.

Також виконавчий комітет вніс зміни у запропонований проект рішення, яким для учнів шкіл пропонувалося встановити тариф на рівні 2,5 гривні на період навчального року. Проте, члени виконкому запропонували та підтримали пропозицію про встановлення тарифу для школярів на рівні 2 гривень за поїздку.

Крім того, з 1 грудня почне діяти так званий «соціальний квиток». Він буде діяти кожного дня з 10 до 15-ої години. До пільговиків відноситимуть усіх, чиї доходи будуть меншими за 125% від прожиткового мінімуму.

Окремим пунктом департаменту праці та соціального захисту населення міськради доручено до 15 жовтня розробити порядок визначення пільговиків та видачі спеціальних проїзних квитків. Витрати, пов’язані із перевезенням пільговиків, будуть покладені на перевізників.

Читайте також: У Чернігові подорожчали маршрутки

Водночас під час засідання виконкому за ініціативою секретаря міськради проект рішення був доповнений пунктом «Визначити, що до 31 грудня 2018 року на автобусних маршрутах, на яких відшкодовуються втрати, понесені перевізником від перевезення пільгових категорій громадян, компенсаційні виплати з міського бюджету здійснюються у межах сум, визначених договорами, а понад визначену суму – за рахунок коштів від їхньої господарської діяльності».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-