Російське судно “Механік Погодін” заблокували у Херсоні на три роки

Російське судно “Механік Погодін” заблокували у Херсоні на три роки

Укрінформ
Російське судно «Механік Погодін», яке знаходиться в українському санкційному списку, заблоковано на три роки у порту міста Херсон. 

Про це повідомив заступник постійного представника Президента в Автономній республіці Крим Ізет Гданов у коментарі “Громадському радіо”. 

«10 серпня актив даної компанії, а саме судна «Механік Погодін», було заблоковано на три роки у порту міста Херсон», - зазначив Гданов. 

За даними оператора судна, екіпаж «Механіка Погодіна» не пустив на борт портову інспекцію, яка хотіла перевірити скаргу про незадовільний стан. Гданов такі дії екіпажу назвав незаконними та додав, що моряки, «відповідно до вимог чинного законодавства, понесуть відповідальність». 

Він зазначив, що інспекція спробує потрапити на судно вдруге. «Кожна країна має право та зобов’язана як контролювати технічний стан судна, якщо є скарги (а там є скарги), так і екологічний стан. Це наша відповідальність як держави. Є у нас правоохоронні органи, які зобов’язані надати можливість контролюючим структурам провести контроль відповідно до їхніх повноважень. Це буде зроблено», - запевнив Гданов. 

Читайте також: Затримане у Херсоні судно РФ перевозило нафтопродукти - представник Порошенка

Як повідомлялося, 10 серпня у Херсонському порту виявили судно «Механік Погодін» під російським прапором, яке є в санкційному списку РНБО. 12 серпня українська омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що російські моряки судна вільні у пересуванні. Приблизна вартість затриманого у Херсоні російського судна «Механік Погодін» та його майна разом становить близько 7 мільйонів доларів США. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-