На Луганщині відкрився перший ДРАЦС у форматі Open Space

На Луганщині відкрився перший ДРАЦС у форматі Open Space

Укрінформ
У Сєвєродонецьку відкрили перший на Луганщині центр державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) у форматі Open Space.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

“Відкриття центру сучасного простору доступних сервісів за європейським стандартом Open Space відбулося сьогодні, 16 серпня, у бізнес-центрі «Green Town». Сєвєродонецьк став першим містом у Луганський області, яке має такий центр", - йдеться у повідомленні.

Як поінформувала заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова, загалом в Україні це вже одинадцятий подібний офіс. Вона зауважила, що завдяки цьому центру з’явилася можливість видавати документи, в тому числі і тим, хто приїздить за ними з непідконтрольних територій.

«Ми сприяємо підвищенню якості надання послуг для громадян, які проживають як на контрольованій, так і на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганщини. Відсьогодні кожен з них зможе відвідати цей офіс та швидко отримати необхідні документи», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Враховуючи ситуацію, що останніми роками склалася на Луганщині, в офісі вирішено розмістити по два робочих місця працівників Сєвєродонецького та Луганського міських відділів ДРАЦСу. Там можна замовити послугу повторного отримання різного виду свідоцтв, витягів, поновлення актових записів, будь-яких видів державної реєстрації. Зокрема, отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану тощо.

Читайте також: Найближчим часом на Донбасі відкриються три центри ДРАЦС "Open Space"

Інформують, що під час відкриття центру три пари молодят скористалися послугою «Шлюб за добу».

У приміщенні також розташована Перша Сєвєродонецька державна нотаріальна контора.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяни Філатової, Луганщина увійшла до п’ятірки областей, у яких реалізовуватиметься пілотний проект з реформування системи державної виконавчої служби. Тож найближчим часом тут відкриють обласний центр примусового виконання рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-