У Москаля намагаються завадити слідству справи Русанюка - поліція

У Москаля намагаються завадити слідству справи Русанюка - поліція

Укрінформ
У поліції заявляють, що керівництво Закарпатської ОДА протидіє розслідуванню справи щодо голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка, затриманого під час одержання хабара.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту захисту економіки Нацполіції.

"Для керівництва ОДА вже стало звичкою поширювати неправдиву інформацію про діяльність управління захисту економіки в Закарпатській області, яка час від часу з’являється у регіональних ЗМІ. У зв’язку із викриттям корупційних «схем» у Виноградівській РДА та затриманням її голови такі заяви лунають майже щодня. Такими діями керівництво Закарпатської ОДА намагається завадити об’єктивному розслідуванню у даній справі", - заявляють у поліції.

Як розповіли правоохоронці, наступного дня після затримання Русанюка керівництво Закарпатської ОДА зателефонувало до першого заступника голови РДА та давало вказівки щодо подальших дій, у тому числі і звільнення начальника управління освіти, молоді та спорту.

“За вказівкою керівництва ОДА дану особу було звільнено з посади у зв’язку із начебто встановленням невідповідності державного службовця займаній посаді протягом строку випробування”, - уточнюється у повідомленні.

Нині ж, заявляють у поліції, керівництво Закарпатської ОДА чинить психологічний тиск на керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, яка звернулася до поліції із заявою про існування корупційних «схем», "шляхом поширення у ЗМІ недостовірної інформації щодо заявника та дій працівників управління захисту економіки в Закарпатській області".

Читайте також: "Відкат" на 25 тисяч: поліція розсекретила дані щодо справи Русанюка

Як повідомляв Укрінформ, 2 серпня було затримано голову Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка. За даними поліції, він вимагав 25 тис грн хабара за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів згідно з виконаними умовами договору. Затримали Русанюка начебто під час одержання чергового «траншу», з його автомобіля вилучили 8 тис. грн.

Голова ОДА Москаль заявив, що справа була сфабрикована із залученням провокатора - ним був начальник управління освіти РДА Юрій Свищо, який і укладав договори на придбання планшетів і будівельних матеріалів.

Голова ОДА також звинуватив працівників УЗЕ у неприйнятних методах роботи та покриванні ігрового бізнесу в регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-