Кошти лікарям: Супрун мотивує Луганщину підписувати договори з НСЗУ

Кошти лікарям: Супрун мотивує Луганщину підписувати договори з НСЗУ

Укрінформ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, перебуваючи з робочою поїздкою на Луганщині, нагадала про важливість підписання договорів медичних закладів із Національною службою здоров’я України.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Перебуваючи на Луганщині, сьогодні в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун обговорила проблемні питання медичної галузі області з представниками районної влади та головними лікарями місцевих центрів первинної медико-санітарної допомоги... Вона наголосила, що слід прискорити роботу щодо підписання медзакладами договорів з Національною службою здоров’я України. Це дозволить увійти в реформу і отримувати лікарям більше коштів, навіть попри показники декларування", - йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі зазначили, що у зв’язку з бойовими діями та нестачею медичного персоналу впровадження медичної реформи в області значно ускладнене. Важливими обставинами є й віддаленість невеличких населених пунктів один від одного та неможливість у деяких з них провести Інтернет-мережу, зокрема, у Станично-Луганському районі. Погана якість автомобільних доріг не дозволяє лікарю швидко дістатися до хворого, або навпаки – доправити пацієнта до медичного закладу.

В.о. міністра запевнила, що особливості кожної території щодо розвитку медичної реформи будуть розглядатися окремо. У тому числі й під час укладання договорів з кожним медзакладом передбачено враховувати специфіку міст та районів, кількість медпрацівників та декларантів тощо.

Відзначено, що наразі є ініціатива стосовно розроблення дорожньої карти пріоритетних ремонтів автодоріг за пропозиціями Міністерства охорони здоров’я з урахуванням стану доріг та розташування медичних закладів, які увійдуть у реформу.

Читайте також: Супрун хоче особисто перевірити стан медицини на Донбасі

Також планується впровадження додаткового фінансування для пацієнтів із деякими тяжкими захворюваннями.

Поступово буде вирішуватися і питання організації медичного обслуговування внутрішньо переміщених осіб, які в ситуації з нестачею кадрів в області створюють додаткове навантаження на лікарів.

В ОДА зазначили, що наразі декларації з лікарями підписали понад 223 тис. громадян, що приблизно становить понад 32% від загальної кількості населення області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-