На Сумщині регіональне замовлення на профтехосвіту - майже 4 тисячі місць

На Сумщині регіональне замовлення на профтехосвіту - майже 4 тисячі місць

Укрінформ
На Сумщині майже 4 тисячі учнів закладів професійно-технічної освіти готуватимуть за регіональним замовленням.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова.

 „У цьому році в області за державний бюджет фінансується у галузі профтехосвіти тільки професія „Верстатник широкого профілю”. Таких спеціалістів готують у Сумському центрі професійно-технічної освіти, і нам виділено 25 місць на підготовку за цією професією. Решта професій оплачується за регіональним замовленням, тобто за кошти обласного бюджету. У цьому році  заклади профтехосвіти за регіональним замовленням навчатимуть 3847 вступників. Це і швачки, і продавці, і столяри, і муляри, і трактористи – спектр професій дуже різний”, - зазначила посадовець.

Читайте також: Гриневич назвала ТОП-10 вишів, де збільшилася кількість бюджетних місць

 За її словами, цьогоріч на оновлення матеріально-технічної бази закладів профтехосвіти Сумщини з обласного бюджету виділено 22 мільйони гривень залишків освітньої субвенції за минулий рік.

 Тож наразі ремонтуються майстерні, закуповується комп’ютерне обладнання, обладнання для кухарів, верстатників тощо.

 „Все це робиться для того, щоб учні закладів могли працювати в сучасних умовах і бути конкурентоспроможними на ринку праці після навчання”, - наголосила Вікторія Гробова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-