Одеська ОДА домовляється з підприємцями щодо підвищення зарплат

Одеська ОДА домовляється з підприємцями щодо підвищення зарплат

1247
Укрінформ
Одеська облдержадміністрація запропонувала підприємствам регіону підписати Меморандум про співробітництво заради покрокового підвищення рівня середньої зарплати працівників.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

"Під час зустрічі в облдержадміністрації з керівниками 20 підприємств регіону, на яких працюють у сукупності понад 18 тисяч людей, обговорено питання рівня зарплат, легалізації їх та сплати податків. Це компанії оптової та роздрібної торгівлі, а також транспортної та виробничої сфер, середня зарплата на яких становить від 2 тисяч 600 до 4 тисяч 100 гривень. Проблема полягає не лише у недостатніх соціальних гарантіях для працівників, а й у низьких податкових надходженнях з фізичних осіб. Тож за результатами зустрічі керівникам підприємств було запропоновано розглянути й підписати Меморандум щодо підвищення заробітної плати у кілька етапів до кінця року", - повідомила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Читайте також: Зарплати енергетиків зростуть із першого жовтня - Нацкомісія

Зазначається, що у результаті діалогу вже підписано такий Меморандум з підприємством роздрібної торгівлі, на якому працюють майже 3 тисячі людей. Досягнуто домовленості та погоджено графік підвищення зарплати до грудня 2018 року майже на 1 тисячу гривень, що дозволить збільшити щомісячні відрахування до бюджетів усіх рівнів на суму близько півмільйона гривень.

Поінформовано, що раніше голова Одеської ОДА Максим Степанов схвалив план заходів з наповнення місцевих бюджетів. Цей фінансовий ресурс має повністю забезпечити реалізацію основних соціально-важливих бюджетних програм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-