П’ять тергромад Дніпропетровщини увійшли до всеукраїнської "Книги успіхів" - 07.08.2018 16:55 — Новини Укрінформ
П’ять тергромад Дніпропетровщини увійшли до всеукраїнської "Книги успіхів"

П’ять тергромад Дніпропетровщини увійшли до всеукраїнської "Книги успіхів"

424
Ukrinform
Проекти чотирьох ОТГ області та міста Марганця увійшли до «Книги успіхів» Асоціації міст України. В онлайн-збірці – короткі історії про вплив децентралізації на розвиток територій.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Громади отримують додаткові ресурси для розвитку своїх територій і самостійно вирішують, куди їх направити. Найкращі проекти територіальних громад області увійшли до «Книги успіхів», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Зокрема, у Варварівській та Царичанській об’єднаних громадах реконструювали старі будівлі під соціальне житло. Ключі від новеньких квартир отримають молоді фахівці – медики, вчителі та вихователі.

У селі Степове Слобожанської ОТГ створено Центр безпеки громадян. 15 фахівців, серед яких і професійні рятувальники, і волонтери, оберігають спокій більше 14 тис. людей. До місця пригоди вони прибувають за 5-7 хвилин.

Також раз на місяць у Слобожанській громаді виходить власний часопис – у друкованому та електронному форматах. На двох шпальтах – про головні події громади, талановитих жителів, досягнення реформи децентралізації.

Читайте також: ОТГ на Дніпропетровщині планує запустити "ягідний бренд"

Ще один успішний проект – у Зеленодольській об’єднаній громаді. Тут відкрили поліцейську станцію. Для її розміщення відремонтували приміщення, встановили відеоспостереження, обладнали робочі місця для дільничних інспекторів і придбали новий автомобіль. Тепер правоохоронці зможуть швидко реагувати на правопорушення.

Серед лідерів – і Марганець. Місто одним з перших в Україні відмовилось від центрального опалення. Жителі перейшли на індивідуальні котли, а комунальні об’єкти – на опалення пелетами. Завдяки альтернативному паливу громада економить близько 3 млн кубометрів газу на рік.

Книга підсумувала успіхи громад України за перше півріччя 2018-го. Видання підготувала Асоціація міст України за фінансової підтримки USAID.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>