Директора Миколаївського бронетанкового звільнили через зарплатні борги

Директора Миколаївського бронетанкового звільнили через зарплатні борги

Укрінформ
Директора державного підприємства "Миколаївський бронетанковий завод" Миколу Кістріна звільнено з посади через затримку у виплаті зарплат працівникам підприємства. 

Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить Миколаївський бронетанковий завод.

Як заявив гендиректор ДК "Укроборонпром" Павло Букін, "неналежне виконання державного оборонного замовлення в умовах, коли в країні йде війна, – неприпустимо. Це наносить пряму шкоду не тільки обороноздатності України, але і самому підприємству, яке залишається без цінних фахівців через затримки заробітної плати. Враховуючи те, що таке неефективне керівництво підприємством призведе до появи ще більших проблем, мною було прийнято рішення звільнити Миколу Кістріна з посади".

Читайте також: На Миколаївщині найбільше зарплати заборгували суднобудівникам - ОДА

Зазначається, що Миколаївський бронетанковий завод накопичив борг із зарплати за два місяці через прострочену кредиторську заборгованість за договорами з Міністерством оборони України. Це призвело до того, що Державна казначейська служба не погоджує платежі за поточними договорами з Міноборони. 

Як повідомлялося, ДП "Миколаївський бронетанковий завод" на постійній основі проводить планові ремонти та модернізацію БРДМ-2, БТР-70 з оснащенням дизельними двигунами та БТР-80. Окрім того, підприємство розробило ряд модифікацій бронемашин, наприклад, командну-штабну машину БТР-70Ді-02 "Світязь", яка була створена у рамках побудови Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України та знаходиться на озброєнні української армії. Також завод веде власну розробку нової броньованої розвідувально-дозорної машини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-