У Приазовській колонії порушують права хворих засуджених - прокуратура

У Приазовській колонії порушують права хворих засуджених - прокуратура

Укрінформ
У Маріуполі у Приазовській виправній колонії не дотримуються вимоги щодо ізоляції хворих засуджених, прокуратура вимагає негайного усунення знайдених порушень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

“В установі виконання покарань не дотримуються вимоги щодо ізоляції хворих засуджених... Місцевою прокуратурою до установи виконання покарань внесено вказівку з метою негайного усунення виявлених порушень”, - йдеться у повідомленні.

Маріупольською місцевою прокуратурою №2 проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства України в Державній установі «Приазовська виправна колонія (№107)», в ході якої виявлено істотні порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я».

Читайте також: У Чернігівському СІЗО наклав на себе руки засуджений

Зокрема, одна із засуджених, що інфікована на туберкульоз, утримується та працює на підприємстві установи разом з іншими засудженими, піддаючи останніх та працівників установи загрозі захворювання. Натомість, з боку керівництва колонії не вжито жодних заходів контролю до тубінфікованої засудженої (ізоляція, направлення до спеціалізованих установ виконання покарань).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-