Львів оновлює трамвайний парк вживаними вагонами

Львів оновлює трамвайний парк вживаними вагонами

Укрінформ
Львів оновлює свій трамвайний парк вживаними вагонами із Німеччини. До міста уже прибуло шість таких трамваїв.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

“24 липня ми отримали чергові 3 трамваї з Німеччини. Перші 3 отримали напередодні. Наступні партії будемо отримувати по 8 одиниць кожного місяця, щоб у жовтні мати вже усі 30. Вартість одного трамвая становить 17 990 євро”,— зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

За його словами, отримані вагони поки що знаходяться на території трамвайного депо, в організаційній митній зоні. Після проходження усіх юридичних процедур вони зможуть розпочати роботу на маршрутах.

Цього року львівський громадський транспорт має суттєво оновитися. Крім 30 вживаних трамваїв із Німеччини, до кінця року комунальне АТП-1 очікує отримати 150 нових великогабаритних автобусів.

Читайте також: 8 гривень за квиток: київський суд призначив дату розгляду

Львів уже має досвід експлуатації вживаних трамваїв із Німеччини, придбаних кілька років тому. Вони обслуговують маршрут, який з'єднує центр міста із головним вокзалом. Відремонтовані вагони - комфортні та зручні і отримали належну оцінку у пасажирів.

Як зазначили у міськраді, вдатися до такої стратегії місто змусила висока ціна нових вагонів - трамвай типу Bombardier (який купує Берлін) коштує 2,5 млн євро. Є більш бюджетні варіанти з Польщі або Румунії за 1,5-1,8 млн євро. Львівський «Електрон» коштує 1,2 млн євро за низькопідлоговий трамвай довжиною до 30 м (5-секційна модель).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-