У Дніпрі сиротам повернули квартиру, яку в них намагалися відібрати

У Дніпрі сиротам повернули квартиру, яку в них намагалися відібрати

733
Укрінформ
У Дніпрі міська влада допомогла двом сиротам, Олександру та Лілії Палюх, повернути квартиру, яку в них забрали зловмисники через підроблене судове рішення.

Про це повідомила прес-служба міськради Дніпра.

"Зловмисники намагалися діяти на підставі фіктивного документа, за яким Олександра нібито було виписано з оселі. По допомогу до міського голови Дніпра Бориса Філатова та всіх небайдужих у соцмережі днями звернулася Наталя Зарицька. Жінка, яка була опікункою Олександра та Лілії", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міська влада допомогла вирішити ситуацію за лічені дні. «Ліля і Саша у своїй квартирі. Рішення суду виявилося підробленим. ... Тепер ми приватизуємо дітям квартиру, і на цьому їхній кошмар закінчиться. Дякую всім небайдужим, хто стукав мені в «лічку» і бив на сполох», – написав Філатов у Facebook.

Як додав у коментарях секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара, «фактично, було використано судове рішення, яке було в реєстрі, але прізвища в реєстрі були закриті згідно закону. Якийсь чоловік (поки не будемо говорити, хто) подав в нашу реєстраційну службу заяву про зняття з реєстрації з додатком підробленого рішення суду зі зміненими прізвищами та адресами. Після зняття з реєстрації Олександра Палюха людина зловмисник приватизував майно і подарував його третій особі.

Читайте також: У Дніпрі за півтора місяця демонтували 35 "наливайок"

"Після з'ясування всіх обставин наша реєстраційна служба відновила реєстрацію Олександра в зазначеній квартирі, він може спокійно входити в приміщення, де офіційно зареєстрований. Також нами готується заява в суд про скасування всіх юридично значущих дій, проведених на підставі підробленого судового рішення, а також заяву в поліцію за фактом використання підробленого документа такою особою», - написав Санжара.

Фото: dniprorada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-