Справа 2 травня: підозрювані не прийшли, апеляцію відклали

Справа 2 травня: підозрювані не прийшли, апеляцію відклали

853
Укрінформ
Розгляд апеляції на вирок Іллічівського міського суду Одеської області від 18 вересня 2017 року щодо одеської "справи 2 травня", яку мали розглядати у Миколаєві, знову відкладено через неявку підозрюваних.

Про це повідомила прес-служба Апеляційного суду Миколаївської області. 

"У провадженні Апеляційного суду Миколаївської області знаходиться кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокурора відділу прокуратури Одеської області на вирок Іллічівського міського суду Одеської області від 18 вересня 2017 року відносно групи осіб, яких виправдано у зв'язку з недоведеністю злочину. 23 липня відбулося чергове засідання у даній справі у режимі відеоконференції з Апеляційним судом Одеської області.Однак розпочати розгляд справи по суті колегії суддів апеляційного суду Миколаївської області не вдалося, оскільки в судове засідання з 19 виправданих осіб прибули лише чотири", - йдеться у повідомленні.

Розгляд справи перенесено на 6 серпня 2018 року.

Це вже четверте судове засідання, яке відкладається через неявку підозрюваних.

Читайте також: Суд у Миколаєві відклав розгляд апеляції на вирок одеської «справи 2 травня»

Як уже повідомляв Укрінформ, кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокуратури Одеської області на виправдувальний вирок відносно низки осіб, надійшло з Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ до Апеляційного суду Миколаївської області. За версією сторони обвинувачення, 2 травня 2014 року на Куликовому полі в м. Одесі вони підбурили групу осіб до участі у масових заворушеннях та зорганізували їх (так звана "справа 2 травня").

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-