Питна проблема: у Миколаєві заявляють, що залізли в

Питна проблема: у Миколаєві заявляють, що залізли в "хлорні борги"

Укрінформ
Ситуація з хлором у Миколаєві стабілізована, проте залишається позаштатною. Наразі КП «Миколаївводоканал» купує рідкий хлор у борг.

Про це йшлося під час апаратної наради, повідомляє прес-служба міськради.

«Ситуація з хлором стабілізована, та, на жаль, у ручному режимі. На даний час ми беремо хлор у борг, запасу речовини на підприємстві - до 28 липня. На 30 липня у нас оголошено торги, договір має бути укладений до 10 серпня. Проте опрацьовується питання щодо проведення переговорної процедури, яка пришвидшить укладання договору», - сказав керівник МКП "Миколаївводоканал" Борис Дуденко.

Він також зауважив, що, незважаючи на запевнення «Укрводоканалекології» про налагодження забезпеченості рідким хлором, проблема не вирішена.

Читайте також: "Дніпроазот" відновив постачання хлору до Харкова

«Дніпроазот» станом на вечір п’ятниці виробництво хлору не відновив. Проте надіслав фінансову пропозицію з вартістю хлору 47 тис. грн за тонну. Але у нас за контрактом - 22 тис. грн за тонну. Навіть якщо завод запуститься, придбати речовину буде неможливо в рамках нашого законодавства», - пояснив Дуденко.

Попри проблеми, керівник водоканалу зазначив, що вода у мережу подається відповідно до всіх нормативів, дозування теж відповідає нормам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-