Рідкісна стерлядь: на Сумщині у Ворсклу випустили 15 тисяч мальків

Рідкісна стерлядь: на Сумщині у Ворсклу випустили 15 тисяч мальків

Укрінформ
На Сумщині з метою відновлення природної популяції прісноводної стерляді відбулося зариблення річки Ворскли на території Гетьманського національного природного парку.

Про це кореспондентові укрінформу повідомив директор департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА Ігор Кривозуб.

„Завдяки коштам обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 15 тисяч мальків стерляді, що занесена у Червону книгу України, випустили у Ворсклу поблизу сіл Климентове, Доброславівка, Лутище, Куземин Охтирського району”, - зазначив посадовець, зауваживши що подібне зариблення було здійснене два тижні тому на річці Сейм.

За його словами, зариблення Ворскли проходило вже втретє (попередні – у 2014 та 2017 роках).

Реалізацію програми зариблення середніх річок обласна влада за підтримки депутатського корпусу здійснює послідовно: минулого року на зариблення двох дільниць було виділено 150 тисяч гривень, у цьому році - 200 тисяч гривень.

Читайте також: На Сумщині залишили під вартою зловмисника, який кинув у нічний клуб гранату

За словами екологів, наразі Сумщина чи не єдина в Україні область, що здійснює такі заходи.

Зариблення проводили представники адміністрації Гетьманського національного природного парку спільно з керівництвом Охтирської райдержадміністрації, фахівцями департаменту екології та охорони природних ресурсів облдержадміністрації та Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-