У міськраді Миколаєва пояснили, чому воду місту обмежили на третину

У міськраді Миколаєва пояснили, чому воду місту обмежили на третину

875
Укрінформ
Вартість імпортного хлору, який очікують у Миколаєві для знезараження питної води, виросте більш як удвічі. «Миколаївводоканалу» не вистачає 3 мільйонів гривень, щоб закупити його до кінця року.

Про це повідомила прес-служба міської ради Миколаєва.

«На даний час проблема з постачанням хлору вирішується на рівні держави, розпочато поставку з Румунії, також планується співпраця з Молдовою. Поточного тижня хімічна речовина в країні вже буде, та, відповідно до законодавства, ми повинні її закуповувати через процедуру відкритих торгів. Отож укладений договір буде дійсний лише через 40 днів. На даний час МКП «Миколаївводоканал» вже оголошено торги. Але вартість хлору суттєво зросла: якщо за попереднім контрактом ми сплачували 22 тис. грн за тонну, сьогодні встановлено ціну у 45-46 тис. грн. За таких умов підприємству до кінця року необхідно буде додаткове фінансування у розмірі 3 млн грн», - сказав директор «Миколаївводоканалу» Борис Дуденко.

За його словами, запасу хлору вистачить до п’ятниці, 20 липня. Через це довелося впровадити тимчасове обмеження водопостачання для споживачів приблизно на 30%.

Читайте також: У Миколаєві обмежують подачу води через брак хлору

Як уже повідомляв Укрінформ, у Миколаєві з 16 липня обмежено водопостачання мешканцям міста через брак хлору, який виник внаслідок зупинки виробництва рідкого хлору підприємством "Дніпро-азот".

Діяльність АТ «Дніпроазот» була припинена через підвищення ціни на газ. Кілька днів тому тисячі працівників підприємства війшли на мітинг під стіни Кабміну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-