Рух через "Ягодин" обмежать - ремонт у поляків

Рух через "Ягодин" обмежать - ремонт у поляків

4344
Ukrinform
Через ремонт на території польського пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною, відповідно, буде обмежено рух і через пункт пропуску "Ягодин".

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Волинська митниця ДФС отримала листа Автомобільного митного відділу в Дорогуську Люблінської митно-податкової служби (Республіка Польща). Згідно з інформацією польських колег, 16-19 липня 2018 року будуть проводитись планові ремонтні роботи асфальтованих поверхонь на території пункту пропуску Дорогуськ», - ідеться в повідомленні.

Ремонт, зокрема, включатиме фрезерування і покриття новим асфальтом південної і північної плит на в'їзд до Польщі у пасажирському та вантажному напрямках, а також на виїзд із Польщі. Відтак, очікується значне ускладнення та обмеження у переміщенні територією пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ. 

Читайте також: ДФС заощадила майже 600 мільйонів на закупівлі сканерів для митниць

Зазначається, що польська сторона забороняє рух негабаритних транспортних засобів у період із 16 по 19 липня 2018 року. Інформуючи про наміри суміжної сторони, Волинська митниця ДФС просить водіїв, які планують міжнародні рейси, утриматись у цей час від перетину українсько-польського кордону через Ягодин та обирати інші шляхи сполучення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-