Цьогоріч Сумщина надала військовим понад 2 мільйона допомоги - ОДА

Цьогоріч Сумщина надала військовим понад 2 мільйона допомоги - ОДА

1028
Ukrinform
У 2018 році Сумщина надала військовим 2,3 мільйона гривень фінансової допомоги.

Про це під час апаратної наради в Сумській облдержадміністрації повідомив начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко.

„Минулоріч за сприяння облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної ради з місцевих бюджетів на потреби армії було виділено майже 6 мільйонів гривень. Крім того, за організаційної підтримки органів влади надано благодійної допомоги військовим частинам на суму 500 тисяч гривень. Цьогоріч фінансова допомога продовжує надходити. Так, з обласного та місцевих бюджетів області вже виділено майже 2,3 мільйона гривень, а благодійної допомоги військовим частинам надано на суму близько 230 тисяч гривень”, - зазначив Тимошенко.

За його словами, Сумська область визнана одним із кращих регіонів, що знаходяться в зоні відповідальності оперативного командування „Північ” щодо надання шефської допомоги військовим частинам.

Читайте також: На Сумщині колишній військовий кинув гранату в житловий будинок

Також з метою забезпечення належного рівня правопорядку та громадської безпеки приділяється значна увага підтримці правоохоронних органів.

Зокрема, у 2017 році на ці цілі було виділено майже 2,3 мільйона гривень, цьогоріч сума фінансової допомоги вже становить понад 2,5 мільйона гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-