На Донеччині відновили зруйновану боями насосну станцію

На Донеччині відновили зруйновану боями насосну станцію

Фото
Укрінформ
У Донецькій області відкрито Карлівську насосну станцію, майже зруйновану внаслідок бойових дій.

Участь у відкритті взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз та голова делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) Алан Ешліманн, повідомили у Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА.

«Рівно рік тому тут була руїна. Внаслідок бойових дій був знищений дах, у машинному приміщенні стояла вода, яка взимку замерзала. Але за короткий термін станція була відновлена. Тепер люди гарантовано зможуть отримувати питну воду», – наголосив Стокоз.

Він висловив сподівання, що плідна співпраця Донецької облдержадміністрації та Міжнародного комітету Червоного Хреста триватиме.

Читайте також: В Авдіївці можуть обмежити воду через ремонт на Донецькій фільтрувальній

Карлівська насосна станція є частиною аварійної системи водопостачання Покровського району з населенням приблизно 252 625 осіб.

У ОДА нагадали, що загальна чисельність населення, яке одержує питну воду від Карлівської фільтрувальної станції, становить близько 400 тисяч людей. Роботи з відновлення насосної станції розпочалися влітку 2017 року. Відновлення станції стало найбільшим проектом МКЧХ в Україні у 2017-2018 рр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-