У Харкові арештували літак за борги по зарплаті

У Харкові арештували літак за борги по зарплаті

Укрінформ
Державними виконавцями описано та арештовано літак АН-24Т Харківського державного авіаційного виробничого підприємства для стягнення заборгованості з заробітної плати.

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, презентуючи результати роботи регіональних управлінь ДВС, інформує прес-служба Мін'юсту.

«Для стягнення заборгованості з найбільшого в Україні боржника з виплати заробітної плати - Харківського державного авіаційного виробничого підприємства - державними виконавцями описано та арештовано літак АН-24Т», - заявила Глущенко.

За її словами, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство має борг перед своїми працівниками у розмірі 74,3 млн грн. Окрім того, підприємство лідирує в оприлюдненому Міністерством юстиції рейтингу найбільших боржників з виплат зарплат.

«Сьогодні ми спостерігаємо грубі порушення підприємствами трудових прав людей. Міністерство юстиції вживатиме всіх заходів для ліквідації їхньої заборгованості перед своїми працівниками», - підкреслила Глущенко.

Читайте також: Сумських машинобудівників відправили в оплачуваний простій

Заступник міністра додала, що з початку року органами ДВС стягнуто понад 204 млн грн заборгованості по зарплаті, при цьому заборгованість повністю погашено щодо 15,9 тисячі працівників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-