Миколаївщина цьогоріч витратить на оздоровлення дітей понад 31 мільйон

Миколаївщина цьогоріч витратить на оздоровлення дітей понад 31 мільйон

641
Ukrinform
Громади Миколаївщини цього року витратять на оздоровлення дітей понад 31 мільйон гривень. За ці кошти планується оздоровити близько 66 тисяч школярів.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації. 

«Питання оздоровлення дітей ставлю на особливий контроль, адже наша область має потужний потенціал, аби надати усі необхідні оздоровчі послуги. Цьогоріч на всю область маємо більше 31 млн грн. Ці кошти виділено і для закупівлі путівок, і для фінансування оздоровчих закладів», - зазначив голова ОДА Олексій Савченко.

За інформацією прес-служби, цього року в області планується оздоровити близько 66 тисяч дітей у 21 закладі, які отримали усі відповідні документи та дозволи. З виділених понад 31 млн грн кошти обласного бюджету становлять 16 млн грн, ще 15,4 млн грн - з районних бюджетів та міст області.

Читайте також: Меланія Трамп виступила проти вилучення дітей у мігрантів

На сьогодні в області приймають організовані групи дітей 16 закладів, розташовані в курортних районах. Усі вони обстежені на предмет дотримання вимог пожежної безпеки, санітарного законодавства, охорони праці. Особливу увагу приділено результатам лабораторних досліджень питної води, які підтверджують її гарантовану якість, та висновкам Держпродспоживслужби щодо результатів проведених заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Крім того, у закладах загальної середньої освіти заплановано відкриття 286-ти пришкільних таборів із денним перебуванням. Там буде охоплено відпочинком понад 15 тисяч дітей, з яких 6102 пільгової категорії. У 163-ох закладах середньої освіти працюють мовні табори.

В області утворено регіональний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2018 року, а також створено обласну комісію з обстеження на предмет готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в оздоровчих закладах. Комісія проводитиме рейдові перевірки цих закладів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-