На Чернігівщині проходять навчання з тероборони "Північна фортеця"

На Чернігівщині проходять навчання з тероборони "Північна фортеця"

Фото, відео
2005
Ukrinform
На Чернігівщині проходять тактичні навчання з територіальної оборони "Північна фортеця".

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської облдержадміністрації. 

"На Чернігівщині розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони "Північна фортеця". Головна відмінність цих навчань у тому, що вперше в історії України вони проводяться відразу повним складом бригади територіальної оборони", - зазначається у повідомлені.

Під час навчань відпрацьовуватимуться основні завдання підрозділів тероборони: прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та лісі.

На Чернігівщині розпочалось тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця» / Фото: Прес-центру Командування Сухопутних військ ЗС України

Читайте також: Сеул і Вашингтон скоро призупинять спільні військові навчання – ЗМІ

Навчання організовані відповідно до підходів та з використанням досвіду країн Балтії, скандинавських та інших держав.

Як повідомлялося, масштабні збори проводяться на полігоні в Гончарівському за участю 3700 резервістів другої черги. Перші три дні вони прибували на місце й розміщувались, а вчора склали присягу.

Навчання є експериментальними. Сформована бригада в бойових умовах нестиме службу виключно на території області. Набутий на Чернігівщині досвід буде надалі поширений на інші регіони України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-