SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Вінниччині близько 40 дітей-сиріт отримають житло за державний кошт - 18.06.2018 15:52 — Новини Укрінформ
На Вінниччині близько 40 дітей-сиріт отримають житло за державний кошт

На Вінниччині близько 40 дітей-сиріт отримають житло за державний кошт

Фото
630
Ukrinform
На Вінниччині коштом держави цьогоріч забезпечать житлом близько 40 дітей-сиріт.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької міської ради.

«Відбулось засідання обласної комісії щодо розподілу житла та приміщень для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Згідно з річним розписом асигнувань державного бюджету України поточного року, Вінницькій області надано субвенцію на суму 17 360 500 гривень на зазначені цілі», - йдеться у повідомленні.

На Вінниччині коштом держави цьогоріч забезпечать житлом близько 40 дітей-сиріт / Фото: vin.gov.ua

Зазначається, що обласна комісія розглянула та погодила пропозиції щодо купівлі на вторинному ринку двох приміщень для дитячих будинків сімейного типу - у м. Вінниці та у м. Погребище. При купівлі цих будинків планується влаштування до 20 дітей.

Крім того, комісія схвалила пропозиції щодо купівлі власного житла сімом дітям-сиротам та особам з їх числа у районах області і м. Могилів-Подільський. Розглянуто й пропозицію від Вінницької міської ради на придбання житла для 10 осіб.

Читайте також: На святі української молоді в Італії зберуть кошти для дітей-сиріт з Донбасу

Загалом ідеться про забезпечення житлом близько 40 дітей-сиріт.

Торік на Вінниччині було придбано 11 житлових об’єктів для надання соціального житла дітям-сиротам, а також дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.  Крім цього, в Погребищенському районі було придбано один дитячий будинок сімейного типу, де виховуються ще 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На ці потреби було використано 7, 9 млн гривень субвенції з державного бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-