На Кінбурнській косі побудували штучний острів для рідкісних птахів

На Кінбурнській косі побудували штучний острів для рідкісних птахів

1270
Ukrinform
На території регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» завершено будівництво штучного острова площею 300 м кв. для гніздування рідкісних та зникаючих видів птахів.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

«Майже 150 тис. грн за рахунок обласного екологічного фонду в рамках обласної програми спрямовано на реалізацію важливого природоохоронного заходу задля збереження рідкісних видів птахів на території Кінбурнської коси», - сказав голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

На штучному острові на озері Лопушне вже загніздилися і вивели пташенят чоботар, коловодник звичайний, кулик-довгоніг, крячок річковий, крижень - це види, які перебувають під охороною міжнародних угод і конвенцій, частина яких занесена до Червоної книги України.

Читайте також: На Чорноморському узбережжі Миколаївщини запрацювали ще дві поліцейські станції

Діяльність зі збереження рідкісних та зникаючих видів птахів шляхом створення сприятливих умов для їх гніздування здійснюється у контексті Боннської та Бернської конвенцій. Також це відповідає Угоді про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів, Директиви ЄС про захист диких птахів.

Фото: mk.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-