Для Тернополя фахівці розробили нову схему озеленення

Для Тернополя фахівці розробили нову схему озеленення

1122
Ukrinform
Для Тернополя фахівці розробили нову схему озеленення, яка дозволить стати місту справжньою «зеленою оазою».

Про це розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Згідно із проектом передбачається, що після низки робіт із озеленення загальна площа насаджень в обласному центрі сягне 40 % від усієї території міста. Зокрема, задумано створити щонайменше 11 нових територій зелених насаджень загального користування на площі близько 59 га. Нові сквери плануємо облаштувати уздовж трьох міських вулиць, закласти ще 2 парки», - розповів Соколовський.

За його словами, у новій схемі озеленення міста насадження розглядаються як елемент архітектурно-просторової композиції забудови та благоустрою.

Читайте також: Житомир та Львів підписали меморандум про культурну співпрацю

Згідно з рекомендаціями дендрологів, під час озеленення у Тернополі віддадуть перевагу каштанам,  липам, кленам, ясену, ялині.

Нині справжньою окрасою Тернополя є вулиці з висадженими акліматизованими деревами багряника японського, катальпи. Чудово прижилися у парках і скверах магнолії, катальпа бігнонієподібна, ліщина, тюльпанове дерево, слива Піссарда, яблуня Недзвецького, клени різних видів та форм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-