СБУ "накрила" в Чернівцях організацію, що кликала до "Великої Румунії"

СБУ "накрила" в Чернівцях організацію, що кликала до "Великої Румунії"

1113
Ukrinform
Співробітники СБУ проводять у Чернівцях слідчі дії у громадській організації, представники якої поширювали матеріали, що можуть містити заклики до порушення територіальної цілісності нашої держави.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України, перевіряються дані щодо представників організації, які під час публічного заходу в обласному центрі демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області у складі так званої "Великої Румунії". Співробітники СБ України встановили, що надруковані карти виготовлені для пропаганди "святкування" на території України 100-річчя створення "Великої Румунії", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Клімкін прокоментував участь закарпатців у "футбольному чемпіонаті сепаратистів"

Правоохоронці також зафіксували, що учасники громадської організації поширювали літературу, в якій можуть міститися заклики до відновлення так званої "історичної справедливості" через анулювання існуючих міжнародно-правових і міждержавних документів та "повернення" територій Північної Буковини, Північної Бессарабії та Південної Бессарабії  до складу румунської держави.

Наразі відбуваються слідчі дії в офісних приміщеннях громадської організації. СБУ повідомить про їх результати після завершення процесуальних дій.

Триває досудове слідство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-