Жителька Луганщини отримала 5 років за організацію “референдуму ЛНР”

Жителька Луганщини отримала 5 років за організацію “референдуму ЛНР”

Укрінформ
Жительку Луганщини засуджено за участь в організації та проведенні так званого референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» у с. Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

«Враховуючи, що під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, щиро розкаялась та активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між нею та прокурором затверджено угоду про визнання винуватості. Вироком Новоайдарського районного суду Луганської області її визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України строком на 2 роки», - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у травні 2014 року громадянка України взяла участь в організації та проведенні так званого референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» у с. Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської області. До кола обов'язків останньої входило заповнення відомостей та видача бюлетенів на «виборчій дільниці».

Читайте також: РФ видає своїм найманцям паспорти "Л/ДНР" замість російських

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо жительки Новоайдарського району за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-