Маріуполь отримав від посольства Швейцарії медобладнання на €150 тисяч

Маріуполь отримав від посольства Швейцарії медобладнання на €150 тисяч

Укрінформ
Посольство Швейцарії надало гуманітарну допомогу Маріупольському територіальному медичному об'єднанню здоров'я жінки і дитини, передавши сучасне медичне обладнання на суму 150 тис. євро.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в Маріупольській міській раді.

«МТМО здоров'я жінки та дитини отримало гуманітарну допомогу у вигляді нового медичного обладнання на суму 150 тисяч євро. Його надало Посольство Швейцарії. Таку допомогу установа отримує другий раз. Перша гуманітарна допомога від Посольства була надана рік тому на суму 135 тисяч євро», - сказали в міськраді.

Там зазначили, що медичне обладнання привезла швейцарська делегація, у складі якої був глава офісу Швейцарського бюро співпраці в Україні Хольгер Тауш.

Читайте також: В окупованому Донецьку через соцмережі шукають АЗС із бензином

Привезли педіатричний бронхоскоп, апарати штучної вентиляції легенів, відкриту реанімаційну систему для новонароджених, кисневі концентратори, фотометр, одноканальні портативні електрокардіографи, паровий стерилізатор.

За словами головного лікаря МТМО здоров'я жінки та дитини Наталії Сидоренко, відкрита система для новонароджених дозволить надавати допомогу дітям в умовах дитячої реанімації. Бронхоскоп дозволить видаляти чужорідні тіла у дітей малого віку. Електрокардіограф, стерилізатор - це обладнання, яке використовується практично щодня, пояснила головлікар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-