Замість Кобзона: Дніпро шукає собі новий гімн

Замість Кобзона: Дніпро шукає собі новий гімн

Укрінформ
У Дніпрі 5 червня стартує конкурс "Пісні ProDnipro".

Про це під час прес-конференції сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Пісень про Дніпро нині дуже мало. У міста фактично немає гімну. Рух у цьому напрямку дуже важливий. По-перше, це підніме патріотичні почуття мешканців міста. По-друге, це – зміцнення позитивного іміджу Дніпра в Україні, Європі та світі, а також підвищення його туристичного потенціалу. Саме тому й народилася ідея проведення конкурсу, ініціатором якого виступила Художня рада при міському голові", – зазначив Хорошилов.

Повідомляється, що конкурсні роботи прийматимуть до 29 серпня. Жанр, тривалість композицій та вік учасників необмежені. Після закінчення прийому робіт їх розглядатиме професійне журі, до складу якого увійдуть відомі музиканти та культурні діячі міста та України. Очолить журі Юрій Новіков, ректор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Як зазначила член журі конкурсу та генеральний директор телекомпанії "Приват ТБ Дніпро" Ольга Владимирова, необхідно знайти пісню, яку підхоплять усі.

Призовий фонд конкурсу – 50 тисяч гривень. Його на розсуд журі розподілять між найкращими роботами.

Читайте також: Раді пропонують "декомунізувати" Дніпропетровську область

Переможця планують обрати до Дня міста, щоб на день народження Дніпро мав новий гімн.

Як відомо, в якості гімну Дніпра до 2014 року використовувалася пісня Йосипа Кобзона "Дніпропетровськ - мій рідний дім". 21 березня 2014 року депутати міськради відмовилися від пісні у виконанні Кобзона при відкритті засідань.

Неофіційним гімном Дніпра є композиція "Детка, это Днепр!", авторами якої є актори дніпровського "Театру КВН".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-