Україну відвідала координатор ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми

Україну відвідала координатор ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми

729
Ukrinform
Спеціальний представник і координатор ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми Мадіна Джарбусинова 1 червня завершила чотириденний візит в Україну.

Візит охоплював міста Львів, Івано-Франківськ та Чернівці, де Джарбусинова обговорила з представниками обласних державних адміністрацій проблеми торгівлі людьми, повідомляється на сайті ОБСЄ.

"Поїздка була спрямована на підвищення обізнаності про торгівлю людьми і ризики, з якими стикаються уразливі групи внаслідок нинішньої кризи в Україні та навколо неї", - йдеться у повідомленні.

Джарбусинова також провела брифінги для співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні щодо передових методів моніторингу і звітності про тенденції, пов'язані з торгівлею людьми.

Крім того, до програми поїздки входили зустрічі з представниками відповідних міжнародних організацій і громадянського суспільства для обговорення ситуації на місцях і питань, пов'язаних з виявленням і наданням допомоги жертвам торгівлі людьми.

"Незважаючи на віддаленість, наслідки подій на сході гостро відчуваються в усій країні, у тому числі в її західних регіонах", - сказала Джарбусинова. За її словами, варто залишатися пильними і стежити за тим, щоб при пошуку роботи, зокрема, тимчасово переміщені особи не потрапляли до пастки торговців людьми. У зв'язку з цим посол відзначила важливу роль спостерігачів ОБСЄ у підвищенні обізнаності про ризики торгівлі людьми.

Читайте також: ОБСЄ закликає звільнити журналіста Асєєва

Глава СММ ОБСЄ Ертугрул Апакан зі свого боку відзначив, що "СММ добре знає, що конфлікт, як правило, посилює існуючі ризики, пов'язані з торгівлею людьми", і додав, що "навчання, проведене послом Джарбусиновою та її командою, дозволить краще підготуватися для виявлення пов'язаних з конфліктом тенденцій і випадків".

Відзначається, що наступного тижня офіс спеціального представника має намір провести аналогічні брифінги про те, як боротися з торгівлею людьми, із спостерігачами ОБСЄ у Донецьку, Луганську, Сєверодонецьку і Краматорську. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-