На полігоні "Широкий лан" вже побудували нові казарми

На полігоні "Широкий лан" вже побудували нові казарми

Фото, відео
1455
Ukrinform
На полігоні "Широкий лан" продовжується масштабне будівництво амбітного проекту з розбудови інфраструктури військового містечка, наразі вже готові будівлі казарм.

Про це інформує прес-служба Міноборони.

"На Миколаївщині на території 235 Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів полігону "Широкий лан" продовжується масштабне будівництво амбітного проекту з розбудови інфраструктури військового містечка... Наразі вже готові будівлі казарм та триває їх внутрішнє облаштування", - йдеться у повідомленні.

Також вже зібрано будівлю їдальні, в який облаштовується підвальне приміщення зі сховищем та зводяться внутрішні перегородки.

Читайте також: Першу чергу комплексу полігона "Широкий Лан" мають здати восени – Президент

Завершується монтаж корпусу будівлі котельні, в якій вже встановлено котли, а магістралі пройшли випробування під тиском.

На полігоні «Широкий лан» продовжується масштабне будівництво амбітного проекту з розбудови інфраструктури військового містечка / Фото: Міністерство оборони України

Крім того, на території містечка вже готова трансформаторна підстанція. Між казармами будівельники облаштовують дороги з використанням інноваційної технології - геотекстилю.

Зазначається, що з початку будівництва минуло трохи більше року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-