Соціальне страхування: шахтарі-інваліди Павлограда хочуть зустрічі з міністром

Соціальне страхування: шахтарі-інваліди Павлограда хочуть зустрічі з міністром

Фото
997
Ukrinform
Сьогодні зранку шахтарі-інваліди праці у Павлограді Дніпропетровської області вийшли на мітинг. Вони стурбовані тим, що зменшаться їх страхові виплати й вимагають зустрічі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою.

Про це повідомив незалежний портал "Павлоград.dp.ua".

"Причина, яка вказана в резолюції мітингів, - міністр соціальної політики України Андрій Рева протягом 3 місяців відмовляється від зустрічі і переговорів з головами громадських організацій людей з інвалідністю для обговорення питання об'єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування України", - йдеться в повідомленні.

Як каже голова громадської організації "Союз шахтарів-інвалідів шахтоуправлінь Західного Донбасу" Микола Житник, реформування Фонду соцстрахування "загрожує інвалідам праці, які втратили своє здоров'я, втратою щомісячних страхових виплат".

За інформацією голови ГО інвалідів праці, потерпілих і сімей загиблих на виробництві "МИР", члена Громадської ради при Павлоградському виконкомі Олександра Бобкова, на мітинг вийшли 640 осіб.

Читайте також: На Кіровоградщині автобус із шахтарями врізався в авторефрижератор

Також повідомляється, що 19 червня 870 регресників збираються їхати до Києва і проводити безстрокову акцію протесту під стінами Міністерства соцполітики.

Фото: Павлоград.dp.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-