Порошенко прибув на відкриття Бескидського тунелю

Порошенко прибув на відкриття Бескидського тунелю

1136
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко прибув на відкриття новозбудованого Бескидського тунелю у Закарпатській області.

Глава держави поспілкувався з працівниками, які були залучені до будівництва тунелю, духівництвом та посадовцями з Укрзалізниці й Мінінфраструктури, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Далі планується, що Президент разом з іншими членами офіційної делегації увійде до потяга, який перетне тунель із західного до східного боку.

Як повідомлялося, Бескидський тунель розташований у Карпатах, на Бескидському перевалі. Він був прокладений у 1886 році і вже вичерпав свій експлуатаційний ресурс. Низька пропускна здатність тунелю створювала обмеження для міжнародного транспортного коридору. Бескидський тунель належить до 5-го Пан'європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна).

Читайте також: Бескидський тунель наблизить Україну до Євросоюзу - Порошенко

У 2006 році Укрзалізниця оголосила тендер на реконструкцію Бескидського тунелю. Підготовчі роботи розпочалися у 2011 році. У жовтні 2017 року будівництво тунелю було завершено та почались роботи із прокладання колій. У січні 2018 року Укрзалізниця повідомляла, що прокладено 2,3 км колій на підходах та у самому тунелі. Вартість робіт склала понад 102 млн євро. Після завершення будівництва пропускна спроможність тунелю має збільшитись з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження зросте з 15-40 до 60-70 км/год.

Фото: Святослав Драбчук 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-