У луцьких маршрутках дорожчає проїзд

У луцьких маршрутках дорожчає проїзд

Укрінформ
Виконком Луцької міської ради 16 травня ухвалив рішення про подорожчання проїзду у міських  маршрутках. 

Дорослі тепер платитимуть не 4, а  5 гривень, діти до 18 років - 2 гривні у період навчання (з 1 вересня до  31 травня) і 3 гривні влітку, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міськради.

"Вартість проїзду у маршрутних таксі міста Луцька зросте до 5 гривень. Для пасажирів віком від 6 до 18 років вартість проїзду складе 2 гривні за наявності учнівського (студентського) квитка. Тариф у розмірі 4 гривні пропонується скасувати з моменту набуття чинності цього рішення, тобто з моменту його публікації... Розрахунки тарифу були розглянуті та погоджені Територіальним відділенням Антимонопольного комітету України", - йдеться у повідомленні.

Напередодні влада провела зустріч з усіма  приватними перевізниками, на якій був підписаний  меморандум  про співпрацю. Ним зобов’язано обидві сторони  співпрацювати для вирішення питань забезпечення стабільних, безпечних і якісних перевезень.

"Питання не стільки у піднятті вартості проїзду, як у поведінці водіїв, адже 30% скарг саме на поведінку водіїв та стан самих автобусів, що експлуатуються вже багато років", - наголосив секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Читайте також: Кличко пояснив, чому в Києві підняли плату за проїзд

Меморандумом передбачено щороку оновлювати  10%  рухомого складу з екологічними показниками не нижче Євро-3, щодня подавати на маршрути автобуси у належному санітарному стані, дотримуватися схем та графіків руху, проводити інструктаж з водіями щодо ввічливого спілкування з пасажирами, надавати розрахунки для перегляду рівня тарифів у випадку змін умов виробничої діяльності та реалізації послуг.

Проїзд у луцьких тролейбусах теж дорожчає на одну гривню і становитиме 3 гривні. При цьому технічний стан рухомого складу  підприємства електротранспорту  критичний, бо майже 70% тролейбусів мають вік понад 20 років. За останні десять років місто не придбало жодного нового. Хоча Луцьк випускає свої тролейбуси, за словами міських чиновників, вони не по кишені міському бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-