Хуг каже, що на Закарпатті зараз немає необхідності посилювати місію ОБСЄ

Хуг каже, що на Закарпатті зараз немає необхідності посилювати місію ОБСЄ

1478
Ukrinform
Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявив, що ситуація у Закарпатській області є загалом спокійною і немає необхідності посилювати місію ОБСЄ в цьому регіоні.

Про це Хуг розповів у інтерв'ю 112.ua.

"Місія посилила патрулювання в Закарпатській області, і все, що вдалося зафіксувати, було опубліковано. Згідно з інформацією, яку ми отримали з команди з Івано-Франківська, ситуація у регіоні загалом є спокійною. Якщо ситуація на Закарпатті зміниться, ми, звісно ж, повідомимо про це. На цьому етапі ми не бачимо необхідності у збільшенні кількості спостерігачів в івано-франківській команді", - сказав Хуг.

Також Хуг повідомив, що спостерігачі налагодили регулярні контакти з представниками місцевої влади, громадянського суспільства, журналістами та місцевими жителями.

Читайте також: У місії ОБСЄ пояснили, як саме моніторять Закарпаття

"Факти, які ми встановлюємо, ми відбиваємо у своїх звітах. Як я вже казав, у Закарпатській області наразі спостерігаємо загалом спокійну ситуацію", - додав він.

Як повідомлялося, питання щодо введення постійної місії ОБСЄ у Закарпатську область неодноразово піднімав Будапешт, стверджуючи, що закарпатським угорцям загрожує небезпека з боку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>