Директору табору «Вікторія» продовжили строк тримання під вартою

Директору табору «Вікторія» продовжили строк тримання під вартою

1917
Ukrinform
Київський районний суд м. Одеси у четвер, 3 травня, продовжив на два місяці строк тримання під вартою директору дитячого табору «Вікторія», обвинуваченого у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей та майнову шкоду в особливо великому розмірі (ч.2 ст.270 КК України).

Про це повідомляється на офіційному сайті Київського районного суду м. Одеси.

В судовому засіданні прокуратура заявила клопотання про продовження обвинуваченому строку тримання під вартою. Сторона захисту, в свою чергу, заперечувала щодо задоволення вказаного клопотання та наполягала обрати більш м’який запобіжний захід.

Вислухавши думку учасників процесу, суд продовжив обвинуваченому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на строк 2 місяці, тобто до 3 липня.

Також в судовому засіданні сторона захисту, посилаючись на рішення ЄСПЛ та норми міжнародного права, заявила клопотання про усунення порушень прав людини. Так, в клопотанні захисники звернулися з проханням до суду дозволити обвинуваченому перебувати поряд з ними (поза межами скляної кабіни) під час судових засідань.

Читайте також: Пожежа у "Вікторії": справа проти екс-заступника одеського мера - вже у суді

На думку адвокатів, перебування обвинуваченого під вартою в залі суду не дає йому можливості повною мірою реалізовувати право на захист, користуватись нотатками та спілкуватись.

Для вирішення вказаного питання суд відклав розгляд справи на 4 травня на 15.00.

Як повідомлялося, ввечері 15 вересня 2017 року у корпусі №5 КПНЗ Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія», через порушення правил пожежної безпеки сталася пожежа, яка призвела до загибелі трьох дівчаток 2009, 2005 та 2007 років народження, та повного знищення приміщення вказаного корпусу, що спричинило майнову шкоду державі в особливо великих розмірах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-