ФСБшники жорстко взялися за судна, які прямують до України – прикордонники

ФСБшники жорстко взялися за судна, які прямують до України – прикордонники

1261
Ukrinform
Прикордонники Донецького прикордонного загону зафіксували кілька випадків зупинки РФ невійськових суден для їх огляду.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

"Росіяни почали жорстку політику затримання та огляду суден, які прямують в бік України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 30 квітня у процесі оформлення в Маріупольському порту теплоходу (у суднокоманді - громадяни Туреччини, Грузії, Єгипту, Нігерії), що слідував за маршрутом Греція (Чіос) - Україна (Маріуполь), судно під час проходження Керченської протоки було зупинено прикордонним вартовим кораблем ФСБ РФ. Окупанти здійснили огляд судна та провели ідентифікацію членів суднокоманди.

Того ж дня було також зупинено для перевірки теплохід, що прямував за маршрутом Ізраїль (Ашдод) - Україна (Маріуполь).

Наступного дня представники країни-агресора зупинили теплохід під прапором Болгарії (серед екіпажу - громадяни Болгарії), який прямував за маршрутом Італія (Ногаро) - Україна (Маріуполь).

Читайте також: За квітень в окупованому Криму нарахували 26 суден-порушників

Як заявляють у ДПСУ, деякі судна перевіряють кілька разів. Так, теплохід під прапором Мальти (серед екіпажу: 16 громадян України та 2 громадянина Туреччини), який прямував за маршрутом Італія (Монфальконе) - Україна (Маріуполь), під час проходження Керченської протоки зупинили таким же чином, а вже під час слідування судна рекомендованим курсом в Азовському морі по траверзу Бердянської коси його знову було зупинено окупантами для повторного огляду й ідентифікації членів суднокоманди.

Напередодні окупанти зупинили судно під прапором Панами (суднокоманда у складі громадян Туреччини і Грузії), який прямував за маршрутом Італія (Маргера) - Україна (Маріуполь).

Водночас у відомстві зазначають, що ніяких зауважень до суден зі сторони окупантів немає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>